Czytasz ten tekst, bo przyciągnęła Cię jedna z trzech korzyści przedstawionych w tytule. Zaznaczamy, że Ebys to nie kolejny magiczny sposób na milion w minutę, a nowoczesna platforma, która może stać się Twoim narzędziem w osiąganiu wspomnianych profitów. Przechodząc do konkretów, przedstawiamy trzy szybkie kroki, które Cię do nich przybliżą.

Czym jest Ebys? Niczym innym jak społecznością ludzi ciekawych nowych rozwiązań i idei. Możesz tu podzielić się (prawie) wszystkim, co aktualnie posiadasz. To takie łatwe jak się wydaje, a wszystko dlatego, że długo i ciężko pracowaliśmy nad tym, aby użytkowanie platformy było jak najbardziej intuicyjne.

Pierwszym krokiem, który należy podjąć jest zapoznanie się z platformą i dokonanie darmowej rejestracji. Należy uzupełnić niezbędne dane, aby w pełni korzystać z możliwości z Ebys. Zajmie to maksymalnie 3 minuty. Sprawnie Ci poszło? To było „najtrudniejsze” z zadań, które stoją przed Tobą w Ebys.

W następnej kolejności należy sprawdzić, co aktualnie znajduje się w zasięgu Twojej ręki, czym możesz się podzielić i udostępnienie tego w Ebys. Dla przykładu, wkrótce nadejdzie wiosna, zrobi się o wiele cieplej i trzeba będzie kosić trawę w przydomowym ogródku. Ile razy w tygodniu będziesz to robił? Na pewno nie codziennie. Dwa koszenia na 7 dni w zupełności wystarczą, a to oznacza, że Twój sprzęt przez 5 dni w tygodniu stoi nieużywany. Dlaczego na nim nie zarobić? Kosiarka jest jednym z wielu narzędzi, którym możesz się podzielić. Ustal pożądaną stawkę za dany dzień wynajmu, umieść swój sprzęt w Ebys, dokładnie go opisz, a my zajmiemy się resztą.

Ostatnim krokiem jest finalizacja transakcji i polecanie Ebys swoim znajomym. Gdy już skontaktuje się z Tobą osoba zainteresowana najmem, możesz zdecydować czy chcesz ostatecznie udostępnić jej swój przedmiot. To do Ciebie należy ostateczna decyzja. Najemca dokonuje wpłaty w platformie Ebys, która ostatecznie trafia na Twoje konto bankowe. Następnie dochodzi do przekazania sprzętu, który właśnie zarobił dla Ciebie pierwsze pieniądze! Po określonym czasie narzędzie wraca do Ciebie, sprawdzasz z najemcą stan techniczny i jedynym co pozostało, to powiedzieć o Ebys znajomym. Jak już wspomnieliśmy, budujemy wspólnie społeczność, bo bez niej każda platforma internetowa byłaby jak pusta szklanka bez wody.

Rejestracji w Ebys możesz dokonać tutaj: https://ebys.pl/loginregister . W razie jakichkolwiek pytań, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/EBYSGroup lub na adres mailowy support@ebys.pl.